Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 24 JUN 20:54
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Askfat
nr. 626926

Askfat "Domino" Stig Lindberg, Gustavsberg, 15,5 X 15,5 X 3 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 2 2022-06-18 20:04:51 500 kr
Budgivare 5 2022-06-18 19:35:46 450 kr
Budgivare 2 2022-06-18 11:38:26 400 kr
Budgivare 4 2022-06-18 06:39:40 350 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:42:11 300 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:42:11 175 kr
Budgivare 3 2022-06-17 22:15:49 150 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:38:55 125 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:07:20 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:38:48 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:07:20 50 kr