Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 25 JUN 20:19
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vaser
nr. 626940

Vaser 2 st H=58 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 3 2022-06-25 19:31:26 500 kr
Budgivare 1 2022-06-25 19:54:52 500 kr
Budgivare 3 2022-06-25 19:31:26 450 kr
Budgivare 2 2022-06-25 19:38:02 400 kr
Budgivare 3 2022-06-25 18:15:17 350 kr
Budgivare 2 2022-06-25 09:58:41 300 kr
Budgivare 2 2022-06-25 09:58:41 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 15:29:23 50 kr