Auktionen avslutad:
850 kr
Avslutas: 25 JUN 20:20
Utropspris:  1 200 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kristallampa
nr. 626941

Kristallampa D=56

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 8 2022-06-25 19:34:52 850 kr
Budgivare 5 2022-06-23 04:30:41 800 kr
Budgivare 6 2022-06-21 17:39:44 750 kr
Budgivare 5 2022-06-23 04:30:34 750 kr
Budgivare 6 2022-06-21 17:39:44 700 kr
Budgivare 5 2022-06-23 04:30:12 650 kr
Budgivare 6 2022-06-21 17:39:44 600 kr
Budgivare 7 2022-06-22 20:27:50 550 kr
Budgivare 6 2022-06-21 17:39:44 500 kr
Budgivare 7 2022-06-22 20:27:06 450 kr
Budgivare 6 2022-06-21 17:39:44 400 kr
Budgivare 7 2022-06-22 20:26:23 350 kr
Budgivare 6 2022-06-21 17:39:44 300 kr
Budgivare 5 2022-06-20 16:51:26 250 kr
Budgivare 3 2022-06-19 18:02:00 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 14:22:29 175 kr
Budgivare 4 2022-06-19 13:12:38 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:55:53 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 08:34:32 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:47:55 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:09:00 50 kr