Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 25 JUN 20:21
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Takkrona
nr. 626942

Takkrona D=54

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 1 2022-06-21 16:44:29 200 kr
Budgivare 3 2022-06-21 16:26:02 175 kr
Budgivare 1 2022-06-20 15:05:16 150 kr
Budgivare 2 2022-06-20 14:59:10 125 kr
Budgivare 1 2022-06-20 15:05:14 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 14:59:10 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:48:05 50 kr