0 kr
Avslutas: 24 JUN 20:58
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  600 kr
Skrivbord
nr. 626959

Skrivbord, 1900-talets första hälft, ek, 158 X 80 X 76 cm

Anmärkningar: Bruksslitage ett lås saknas, fläckar och repor

Budhistorik (0 bud)