Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 26 JUN 19:17
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skålar
nr. 626968

Skålar ljusstakar bla Orrefors

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 1 2022-06-26 19:14:16 300 kr
Budgivare 3 2022-06-21 12:22:54 250 kr
Budgivare 1 2022-06-20 20:24:23 200 kr
Budgivare 3 2022-06-21 12:22:47 175 kr
Budgivare 1 2022-06-20 20:24:23 150 kr
Budgivare 3 2022-06-21 12:22:41 125 kr
Budgivare 1 2022-06-20 20:24:23 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 21:47:27 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 20:24:23 50 kr