0 kr

Avslutas: 26 JUN 19:16
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  150 kr
1d, 4h, 6m, 31s
Taklampa
nr. 626969

Taklampa + väggur

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (0 bud)