Auktionen avslutad:
700 kr
Avslutas: 24 JUN 21:04
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 626970

LP-skivor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 5 2022-06-24 21:00:30 700 kr
Budgivare 7 2022-06-24 19:52:54 650 kr
Budgivare 4 2022-06-24 14:54:59 600 kr
Budgivare 6 2022-06-24 10:57:37 550 kr
Budgivare 3 2022-06-23 19:25:29 500 kr
Budgivare 4 2022-06-23 17:45:47 450 kr
Budgivare 3 2022-06-21 22:50:55 400 kr
Budgivare 4 2022-06-21 22:16:33 350 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:09:19 300 kr
Budgivare 4 2022-06-19 16:18:31 250 kr
Budgivare 3 2022-06-19 08:12:20 200 kr
Budgivare 5 2022-06-19 08:01:46 175 kr
Budgivare 3 2022-06-18 19:23:08 150 kr
Budgivare 4 2022-06-18 13:34:48 125 kr
Budgivare 3 2022-06-18 08:34:02 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:47:57 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:09:22 50 kr