Auktionen avslutad:
1 800 kr
Avslutas: 24 JUN 21:21
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 626971

LP-skivor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (32 bud)
Budgivare 7 2022-06-24 21:16:52 1 800 kr
Budgivare 6 2022-06-24 21:18:55 1 700 kr
Budgivare 7 2022-06-24 21:16:52 1 600 kr
Budgivare 6 2022-06-24 21:17:42 1 500 kr
Budgivare 7 2022-06-24 21:16:52 1 400 kr
Budgivare 6 2022-06-24 21:17:40 1 300 kr
Budgivare 7 2022-06-24 21:16:52 1 200 kr
Budgivare 6 2022-06-24 21:14:42 1 100 kr
Budgivare 7 2022-06-24 21:14:14 1 000 kr
Budgivare 6 2022-06-24 21:14:25 950 kr
Budgivare 7 2022-06-24 21:14:14 900 kr
Budgivare 6 2022-06-24 21:14:23 850 kr
Budgivare 7 2022-06-24 21:14:14 800 kr
Budgivare 6 2022-06-24 21:12:10 750 kr
Budgivare 7 2022-06-24 21:10:54 700 kr
Budgivare 6 2022-06-24 21:08:48 650 kr
Budgivare 7 2022-06-24 21:08:41 600 kr
Budgivare 6 2022-06-24 21:06:27 550 kr
Budgivare 7 2022-06-24 21:05:28 500 kr
Budgivare 6 2022-06-24 21:06:25 500 kr
Budgivare 7 2022-06-24 21:05:28 450 kr
Budgivare 6 2022-06-24 21:00:34 400 kr
Budgivare 5 2022-06-24 20:27:20 350 kr
Budgivare 6 2022-06-24 10:57:43 300 kr
Budgivare 4 2022-06-21 22:17:34 250 kr
Budgivare 6 2022-06-21 13:30:10 200 kr
Budgivare 4 2022-06-19 16:19:35 175 kr
Budgivare 5 2022-06-19 08:01:37 150 kr
Budgivare 4 2022-06-18 13:35:21 125 kr
Budgivare 3 2022-06-17 21:48:06 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:11:20 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:08:57 50 kr