Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 24 JUN 21:09
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 626973

LP-skivor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 6 2022-06-24 21:06:06 750 kr
Budgivare 7 2022-06-24 19:53:35 700 kr
Budgivare 5 2022-06-24 20:37:53 650 kr
Budgivare 7 2022-06-24 19:53:35 600 kr
Budgivare 4 2022-06-24 14:58:13 550 kr
Budgivare 6 2022-06-24 10:57:52 500 kr
Budgivare 3 2022-06-21 22:50:35 450 kr
Budgivare 4 2022-06-21 22:18:23 400 kr
Budgivare 3 2022-06-21 20:09:36 350 kr
Budgivare 6 2022-06-21 13:30:21 300 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:09:32 250 kr
Budgivare 4 2022-06-19 16:19:52 200 kr
Budgivare 3 2022-06-19 08:13:19 175 kr
Budgivare 5 2022-06-19 08:01:28 150 kr
Budgivare 4 2022-06-18 13:35:48 125 kr
Budgivare 3 2022-06-18 08:35:08 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:48:14 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:09:51 50 kr