Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 24 JUN 21:10
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 626974

LP-skivor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 5 2022-06-24 21:02:24 500 kr
Budgivare 2 2022-06-23 19:25:19 450 kr
Budgivare 3 2022-06-23 17:48:35 400 kr
Budgivare 2 2022-06-21 22:50:26 350 kr
Budgivare 3 2022-06-21 22:18:43 300 kr
Budgivare 2 2022-06-19 22:09:40 250 kr
Budgivare 3 2022-06-19 16:21:03 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:13:57 175 kr
Budgivare 5 2022-06-19 08:01:19 150 kr
Budgivare 4 2022-06-18 19:43:23 125 kr
Budgivare 3 2022-06-18 13:28:59 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 08:35:59 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:48:20 50 kr