Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 24 JUN 21:12
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 626975

LP-skivor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 2 2022-06-23 17:51:40 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 08:01:07 125 kr
Budgivare 3 2022-06-18 19:40:47 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 13:29:56 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:48:28 50 kr