Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 24 JUN 21:14
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 626976

LP-skivor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 2 2022-06-24 21:07:48 350 kr
Budgivare 5 2022-06-24 09:29:48 300 kr
Budgivare 2 2022-06-24 18:38:13 250 kr
Budgivare 5 2022-06-24 09:29:48 200 kr
Budgivare 2 2022-06-21 22:20:01 175 kr
Budgivare 2 2022-06-19 16:22:30 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 08:00:54 125 kr
Budgivare 3 2022-06-18 19:35:58 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 13:30:18 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 00:16:11 50 kr