Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 24 JUN 21:17
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 626978

LP-skivor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 4 2022-06-24 21:14:33 200 kr
Budgivare 2 2022-06-24 20:26:59 175 kr
Budgivare 4 2022-06-24 10:58:04 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 16:22:46 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 07:59:54 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 13:30:53 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:48:53 50 kr