Auktionen avslutad:
850 kr
Avslutas: 24 JUN 21:21
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 626979

LP-skivor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 4 2022-06-24 21:18:09 850 kr
Budgivare 3 2022-06-24 21:15:12 800 kr
Budgivare 4 2022-06-24 21:17:33 750 kr
Budgivare 3 2022-06-24 21:15:12 700 kr
Budgivare 4 2022-06-24 21:17:30 650 kr
Budgivare 3 2022-06-24 21:15:12 600 kr
Budgivare 4 2022-06-24 21:17:28 550 kr
Budgivare 3 2022-06-24 21:15:12 500 kr
Budgivare 4 2022-06-24 21:17:25 450 kr
Budgivare 3 2022-06-24 21:15:12 400 kr
Budgivare 2 2022-06-24 21:16:39 350 kr
Budgivare 3 2022-06-24 21:15:12 300 kr
Budgivare 4 2022-06-24 21:14:54 250 kr
Budgivare 2 2022-06-24 19:07:48 200 kr
Budgivare 4 2022-06-24 21:14:50 200 kr
Budgivare 2 2022-06-24 18:41:33 175 kr
Budgivare 4 2022-06-24 10:58:25 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 16:24:06 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 07:59:28 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 13:31:19 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 00:15:13 50 kr