Auktionen avslutad:
850 kr
Avslutas: 24 JUN 21:22
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
LP-skivor
nr. 626980

LP-skivor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 4 2022-06-24 21:15:48 850 kr
Budgivare 5 2022-06-24 21:19:19 850 kr
Budgivare 4 2022-06-24 21:15:48 800 kr
Budgivare 5 2022-06-24 21:18:39 750 kr
Budgivare 4 2022-06-24 21:15:48 700 kr
Budgivare 5 2022-06-24 21:18:01 650 kr
Budgivare 4 2022-06-24 21:15:48 600 kr
Budgivare 5 2022-06-24 21:17:59 550 kr
Budgivare 4 2022-06-24 21:15:48 500 kr
Budgivare 5 2022-06-24 21:17:57 450 kr
Budgivare 4 2022-06-24 21:15:48 400 kr
Budgivare 5 2022-06-24 21:15:02 350 kr
Budgivare 2 2022-06-24 21:13:07 300 kr
Budgivare 5 2022-06-24 10:58:42 250 kr
Budgivare 2 2022-06-21 22:20:46 200 kr
Budgivare 5 2022-06-21 13:52:28 175 kr
Budgivare 2 2022-06-19 16:23:23 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 07:58:47 125 kr
Budgivare 3 2022-06-18 23:10:25 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 13:31:33 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:49:29 50 kr