Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 24 JUN 21:24
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Singlar
nr. 626993

Singlar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 6 2022-06-19 16:28:47 300 kr
Budgivare 4 2022-06-20 16:48:57 250 kr
Budgivare 6 2022-06-19 16:28:47 200 kr
Budgivare 5 2022-06-19 16:23:36 175 kr
Budgivare 6 2022-06-19 16:28:30 175 kr
Budgivare 5 2022-06-18 13:31:56 150 kr
Budgivare 4 2022-06-18 11:27:51 125 kr
Budgivare 3 2022-06-18 08:19:46 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:45:57 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:34:22 50 kr