Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 26 JUN 19:34
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skålar
nr. 626997

Skålar fat mm bla Orrefors

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 3 2022-06-26 19:31:49 175 kr
Budgivare 1 2022-06-22 07:09:10 150 kr
Budgivare 2 2022-06-21 12:23:23 125 kr
Budgivare 1 2022-06-20 10:12:57 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 22:30:00 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:34:54 50 kr