Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 25 JUN 19:02
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Fotpallar
nr. 627004

Fotpallar 2 st, 1900-talets första hälft, höjd 20 cm

Anmärkningar: Skrapmärken

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 1 2022-06-25 18:59:36 175 kr
Budgivare 2 2022-06-23 00:35:31 150 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:39:24 125 kr
Budgivare 2 2022-06-23 00:35:29 125 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:39:24 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 00:35:26 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:39:24 50 kr