Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 25 JUN 19:09
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Sängbord
nr. 627010

Sängbord ett par, 1900-talets andra hälft betsat trä, höjd 61 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 1 2022-06-25 19:06:01 175 kr
Budgivare 3 2022-06-25 18:45:33 150 kr
Budgivare 1 2022-06-25 19:04:50 125 kr
Budgivare 3 2022-06-25 18:45:33 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 16:29:09 75 kr
Budgivare 1 2022-06-25 13:49:20 50 kr