Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 25 JUN 19:08
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Herrbetjänt
nr. 627011

Herrbetjänt, 1900-talets andra hälft, höjd 121 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 5 2022-06-25 13:47:48 450 kr
Budgivare 8 2022-06-24 21:45:58 400 kr
Budgivare 5 2022-06-25 13:47:27 350 kr
Budgivare 8 2022-06-24 21:45:58 300 kr
Budgivare 5 2022-06-24 16:32:53 250 kr
Budgivare 7 2022-06-24 09:53:28 200 kr
Budgivare 6 2022-06-23 21:51:53 175 kr
Budgivare 5 2022-06-22 22:24:57 150 kr
Budgivare 4 2022-06-22 07:53:21 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 20:36:43 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 11:49:08 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:15:30 50 kr