Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 25 JUN 19:12
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Vas
nr. 627012

Vas, Lisa Larson, K-studio, höjd 17 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 7 2022-06-25 19:09:17 350 kr
Budgivare 6 2022-06-25 18:21:24 300 kr
Budgivare 7 2022-06-25 19:08:27 300 kr
Budgivare 6 2022-06-25 18:21:24 250 kr
Budgivare 5 2022-06-25 13:21:42 200 kr
Budgivare 4 2022-06-24 20:17:11 175 kr
Budgivare 3 2022-06-24 13:32:24 150 kr
Budgivare 2 2022-06-21 19:00:02 125 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:33:35 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 18:59:59 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:33:35 50 kr