Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 25 JUN 19:12
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Vas
nr. 627013

Vas, Lisa Larson, K-studio, höjd 17 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 6 2022-06-25 18:31:00 350 kr
Budgivare 5 2022-06-24 13:32:34 300 kr
Budgivare 4 2022-06-21 10:36:33 250 kr
Budgivare 3 2022-06-19 23:43:36 200 kr
Budgivare 4 2022-06-21 10:34:20 200 kr
Budgivare 3 2022-06-19 23:43:36 175 kr
Budgivare 1 2022-06-20 10:19:13 150 kr
Budgivare 3 2022-06-19 23:43:36 125 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:32:55 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 18:52:03 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:32:55 50 kr