Aktuellt bud:
50 kr

Bjud!
Avslutas: 26 JUN 19:49
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
1d, 3h, 12m, 15s
Kristianstad
Spara i minneslista
Mangelkorg
nr. 627022

Mangelkorg matta mm B= 80 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-06-21 07:55:31 50 kr