Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 26 JUN 19:54
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordsur
nr. 627028

Bordsur konstglas mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 3 2022-06-26 08:58:07 125 kr
Budgivare 2 2022-06-25 21:52:07 100 kr
Budgivare 3 2022-06-26 08:57:54 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 21:52:02 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:18:00 50 kr