Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 25 JUN 19:16
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 627037

Figurin, Royal Dux, porslin, höjd 23,5 cm

Anmärkningar: Avknäckt flöjt

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 4 2022-06-25 12:35:03 500 kr
Budgivare 6 2022-06-24 19:13:58 450 kr
Budgivare 4 2022-06-25 12:34:57 450 kr
Budgivare 6 2022-06-24 19:13:58 400 kr
Budgivare 4 2022-06-24 09:51:42 350 kr
Budgivare 1 2022-06-24 01:21:11 300 kr
Budgivare 4 2022-06-21 14:51:34 250 kr
Budgivare 5 2022-06-21 14:21:30 200 kr
Budgivare 4 2022-06-21 14:06:03 175 kr
Budgivare 5 2022-06-21 13:43:27 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 15:54:48 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 14:21:49 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 09:29:26 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 00:24:14 50 kr