Auktionen avslutad:
800 kr
Avslutas: 25 JUN 19:23
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skeppsur
nr. 627039

Skeppsur och Barometer Schatz, quartz, 1900-talets andra hälft, diameter 18 cm

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 6 2022-06-25 19:20:19 800 kr
Budgivare 1 2022-06-25 19:10:31 750 kr
Budgivare 6 2022-06-25 19:19:14 750 kr
Budgivare 1 2022-06-25 19:10:09 700 kr
Budgivare 6 2022-06-25 18:52:05 650 kr
Budgivare 1 2022-06-25 19:10:03 650 kr
Budgivare 6 2022-06-25 18:52:05 600 kr
Budgivare 1 2022-06-25 19:09:59 550 kr
Budgivare 6 2022-06-25 18:52:05 450 kr
Budgivare 5 2022-06-25 17:46:58 400 kr
Budgivare 4 2022-06-23 18:53:16 350 kr
Budgivare 5 2022-06-25 17:46:55 300 kr
Budgivare 4 2022-06-23 18:52:41 250 kr
Budgivare 2 2022-06-19 18:56:33 200 kr
Budgivare 3 2022-06-21 19:14:45 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 18:56:33 175 kr
Budgivare 3 2022-06-21 19:14:43 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 18:56:33 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 19:14:40 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 18:56:33 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:42:42 50 kr