450 kr
Avslutas: 25 JUN 19:22
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Tallrik
nr. 627045

Tallrik och kanna, Kina, 1700-tal, porslin, underglasyrblått, diameter 23 cm och mindre

Anmärkningar: lagningar, retuscher på tallriken, lock saknas till kannan

Budgivare 6 2022-06-24 19:06:36 450 kr
Budgivare 4 2022-06-24 07:33:04 400 kr
Budgivare 5 2022-06-24 01:21:51 350 kr
Budgivare 4 2022-06-21 13:43:45 300 kr
Budgivare 2 2022-06-18 19:36:42 250 kr
Budgivare 3 2022-06-18 21:12:30 200 kr
Budgivare 2 2022-06-18 19:36:42 175 kr
Budgivare 3 2022-06-18 21:12:19 150 kr
Budgivare 2 2022-06-18 19:36:42 125 kr
Budgivare 3 2022-06-18 21:12:16 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 19:36:42 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:32:32 50 kr