Auktionen avslutad:
1 900 kr
Avslutas: 25 JUN 19:29
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Tamburmajor
nr. 627046

Tamburmajor, mässing, 1900-talets andra hälft, höjd 174 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (32 bud)
Budgivare 11 2022-06-25 19:25:17 1 900 kr
Budgivare 10 2022-06-25 19:26:06 1 800 kr
Budgivare 11 2022-06-25 19:25:17 1 700 kr
Budgivare 10 2022-06-25 19:25:03 1 600 kr
Budgivare 11 2022-06-25 19:23:18 1 500 kr
Budgivare 10 2022-06-25 19:23:37 1 400 kr
Budgivare 11 2022-06-25 19:23:18 1 300 kr
Budgivare 10 2022-06-25 19:22:41 1 200 kr
Budgivare 10 2022-06-25 19:22:14 1 100 kr
Budgivare 9 2022-06-25 19:19:44 1 000 kr
Budgivare 10 2022-06-25 19:22:10 950 kr
Budgivare 9 2022-06-25 19:19:44 900 kr
Budgivare 10 2022-06-25 18:40:46 850 kr
Budgivare 10 2022-06-25 11:14:25 750 kr
Budgivare 9 2022-06-23 21:26:47 700 kr
Budgivare 8 2022-06-23 19:47:50 650 kr
Budgivare 7 2022-06-23 07:15:35 600 kr
Budgivare 6 2022-06-22 18:32:31 550 kr
Budgivare 3 2022-06-21 20:51:49 500 kr
Budgivare 5 2022-06-20 09:00:11 450 kr
Budgivare 3 2022-06-21 20:51:43 400 kr
Budgivare 5 2022-06-20 09:00:11 350 kr
Budgivare 3 2022-06-21 20:51:39 300 kr
Budgivare 5 2022-06-20 09:00:11 250 kr
Budgivare 3 2022-06-21 20:51:25 200 kr
Budgivare 5 2022-06-20 09:00:11 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 18:01:21 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 14:06:09 125 kr
Budgivare 2 2022-06-19 07:00:59 100 kr
Budgivare 3 2022-06-19 08:36:07 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 07:00:51 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 22:29:19 50 kr