Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 25 JUN 19:26
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  600 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skåp
nr. 627047

Skåp, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, 166 X 124 X 47 cm, en nyckel

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 2 2022-06-25 19:23:29 175 kr
Budgivare 4 2022-06-25 17:33:15 150 kr
Budgivare 2 2022-06-25 17:22:59 125 kr
Budgivare 3 2022-06-24 20:21:19 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 15:44:36 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 22:31:26 50 kr