Auktionen avslutad:
800 kr
Avslutas: 25 JUN 19:48
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 627065

Figurin, Lladro, Spanien, höjd 34 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 4 2022-06-23 12:12:58 800 kr
Budgivare 7 2022-06-22 22:08:05 750 kr
Budgivare 4 2022-06-20 19:18:33 700 kr
Budgivare 6 2022-06-20 17:47:29 650 kr
Budgivare 4 2022-06-20 13:17:21 600 kr
Budgivare 6 2022-06-20 08:53:29 550 kr
Budgivare 4 2022-06-20 13:17:15 500 kr
Budgivare 6 2022-06-20 08:53:23 450 kr
Budgivare 5 2022-06-19 23:16:08 400 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:53:04 350 kr
Budgivare 2 2022-06-19 16:26:33 300 kr
Budgivare 4 2022-06-19 15:51:51 250 kr
Budgivare 2 2022-06-18 20:35:21 200 kr
Budgivare 3 2022-06-19 07:49:06 200 kr
Budgivare 2 2022-06-18 20:35:21 175 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:17:36 150 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:17:36 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 20:35:01 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:17:36 50 kr