Aktuellt bud:
650 kr

Bjud!
Avslutas: 26 JUN 20:09
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
1d, 4h, 10m, 13s
Kristianstad
Spara i minneslista
Gårdspump
nr. 627066

Gårdspump

Anmärkningar: Funktion okänd

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-06-21 16:42:47 650 kr
Budgivare 2 2022-06-19 22:19:10 600 kr
Budgivare 2 2022-06-19 22:19:10 550 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:10:54 500 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:10:54 350 kr
Budgivare 2 2022-06-19 22:18:54 300 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:10:54 175 kr
Budgivare 2 2022-06-19 22:18:34 150 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:10:54 50 kr