Auktionen avslutad:
850 kr
Avslutas: 25 JUN 19:52
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 627070

Figurin, Rosenthal, Tyskland, porslin, höjd 22 cm

Anmärkningar: Ytslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 9 2022-06-25 19:47:57 850 kr
Budgivare 8 2022-06-25 19:42:49 800 kr
Budgivare 9 2022-06-25 19:47:43 800 kr
Budgivare 8 2022-06-25 19:42:49 750 kr
Budgivare 5 2022-06-25 19:11:07 700 kr
Budgivare 7 2022-06-25 18:56:44 650 kr
Budgivare 5 2022-06-24 09:52:41 600 kr
Budgivare 6 2022-06-23 22:12:17 550 kr
Budgivare 5 2022-06-20 19:19:57 500 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:33:49 450 kr
Budgivare 5 2022-06-19 15:52:32 400 kr
Budgivare 1 2022-06-19 14:01:33 350 kr
Budgivare 2 2022-06-19 12:01:03 300 kr
Budgivare 4 2022-06-19 10:59:58 250 kr
Budgivare 2 2022-06-19 12:00:59 200 kr
Budgivare 4 2022-06-19 10:59:58 175 kr
Budgivare 2 2022-06-19 12:00:54 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 10:59:58 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 10:08:15 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 09:22:44 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 05:54:30 50 kr