Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 25 JUN 19:54
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 627072

Figurin, Lisa Larson, Gustavsberg, höjd 12 cm

Anmärkningar: Nagg på foten

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 5 2022-06-25 19:31:23 450 kr
Budgivare 6 2022-06-25 19:44:38 400 kr
Budgivare 5 2022-06-25 19:31:23 350 kr
Budgivare 6 2022-06-25 19:43:38 300 kr
Budgivare 5 2022-06-25 19:31:00 250 kr
Budgivare 4 2022-06-23 20:11:26 200 kr
Budgivare 5 2022-06-25 19:30:57 200 kr
Budgivare 4 2022-06-23 20:11:26 175 kr
Budgivare 5 2022-06-25 19:30:53 150 kr
Budgivare 4 2022-06-23 20:11:26 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 08:34:44 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 23:50:58 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:14:16 50 kr