Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 26 JUN 20:11
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Fönster
nr. 627073

Fönster 2 st 148 x 55

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 6 2022-06-26 16:00:46 350 kr
Budgivare 3 2022-06-24 00:20:02 300 kr
Budgivare 3 2022-06-24 00:20:02 200 kr
Budgivare 5 2022-06-26 09:06:08 175 kr
Budgivare 3 2022-06-24 00:20:02 150 kr
Budgivare 4 2022-06-25 21:35:26 125 kr
Budgivare 3 2022-06-24 00:20:02 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 21:58:57 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 20:35:28 50 kr