Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 26 JUN 20:12
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Fönsterbågar
nr. 627075

Fönsterbågar 4 st 140 x 60

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 6 2022-06-26 20:08:54 550 kr
Budgivare 3 2022-06-24 00:19:41 500 kr
Budgivare 5 2022-06-26 16:01:04 450 kr
Budgivare 3 2022-06-24 00:19:41 300 kr
Budgivare 4 2022-06-26 09:05:48 250 kr
Budgivare 3 2022-06-24 00:19:41 200 kr
Budgivare 2 2022-06-24 08:43:51 175 kr
Budgivare 3 2022-06-24 00:19:41 150 kr
Budgivare 2 2022-06-24 08:43:30 125 kr
Budgivare 3 2022-06-24 00:19:41 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:47:59 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 21:06:14 50 kr