Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 26 JUN 20:13
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Fönsterbågar
nr. 627076

Fönsterbågar 2 st 72 x 35 2 st dubbel 122 x 44,5

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-06-25 00:10:53 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:50:19 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 21:06:21 50 kr