Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 26 JUN 20:28
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Röllakansmatta
nr. 627093

Röllakansmatta 235x170

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 8 2022-06-26 20:25:37 750 kr
Budgivare 5 2022-06-26 20:22:46 700 kr
Budgivare 8 2022-06-26 20:22:05 650 kr
Budgivare 5 2022-06-26 20:21:44 600 kr
Budgivare 8 2022-06-26 20:21:21 550 kr
Budgivare 5 2022-06-26 20:20:16 500 kr
Budgivare 8 2022-06-26 20:18:00 450 kr
Budgivare 7 2022-06-25 22:28:43 400 kr
Budgivare 6 2022-06-25 15:23:10 350 kr
Budgivare 7 2022-06-25 22:28:39 350 kr
Budgivare 6 2022-06-25 15:23:10 300 kr
Budgivare 5 2022-06-23 17:43:37 250 kr
Budgivare 3 2022-06-22 13:02:54 200 kr
Budgivare 5 2022-06-23 17:43:34 200 kr
Budgivare 3 2022-06-22 13:02:54 175 kr
Budgivare 5 2022-06-21 18:38:56 150 kr
Budgivare 3 2022-06-20 18:03:12 125 kr
Budgivare 4 2022-06-20 22:48:50 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 18:03:08 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:13:20 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:35:55 50 kr