Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 26 JUN 20:24
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Röllakansmatta
nr. 627096

Röllakansmatta 230x170

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 3 2022-06-26 20:20:30 600 kr
Budgivare 6 2022-06-26 18:43:59 550 kr
Budgivare 3 2022-06-26 20:20:21 550 kr
Budgivare 6 2022-06-26 17:26:54 500 kr
Budgivare 5 2022-06-25 19:56:17 450 kr
Budgivare 6 2022-06-26 17:26:49 400 kr
Budgivare 5 2022-06-25 19:56:17 350 kr
Budgivare 4 2022-06-25 15:23:37 300 kr
Budgivare 5 2022-06-25 19:56:08 300 kr
Budgivare 4 2022-06-25 15:23:37 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 18:38:42 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 07:03:38 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 03:47:36 50 kr