300 kr
Avslutas: 24 JUN 19:35
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  100 kr
Stol
nr. 627104

Stol, Marinen, märkt "No 4", durkskruv, höjd 85 cm.

Anmärkningar: Skador, detaljer saknas, bruks och åldersslitage.

Budgivare 2 2022-06-24 14:22:41 300 kr
Budgivare 1 2022-06-24 19:24:12 250 kr
Budgivare 2 2022-06-24 14:22:41 125 kr
Budgivare 3 2022-06-24 18:55:15 100 kr
Budgivare 2 2022-06-24 14:22:41 75 kr
Budgivare 1 2022-06-24 13:29:50 50 kr