Aktuellt bud:
250 kr

Bjud!
Avslutas: 26 JUN 20:30
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
1d, 4h, 15m, 26s
Kristianstad
Spara i minneslista
Trimmer Biltema
nr. 627109

Trimmer Biltema

Anmärkningar: Funktion okänd

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 4 2022-06-21 23:04:16 250 kr
Budgivare 5 2022-06-25 14:22:18 200 kr
Budgivare 4 2022-06-21 23:04:16 175 kr
Budgivare 3 2022-06-20 21:56:59 150 kr
Budgivare 3 2022-06-20 21:56:20 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 17:59:18 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 21:11:43 50 kr