Aktuellt bud:
350 kr

Bjud!
Avslutas: 26 JUN 20:31
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
1d, 3h, 37m, 10s
Kristianstad
Spara i minneslista
Fiskeutrustning
nr. 627110

Fiskeutrustning

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 5 2022-06-24 11:00:22 350 kr
Budgivare 4 2022-06-23 06:46:33 300 kr
Budgivare 3 2022-06-20 11:01:35 250 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:12:07 200 kr
Budgivare 3 2022-06-20 06:15:47 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:12:07 175 kr
Budgivare 3 2022-06-20 06:15:29 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:12:07 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 06:15:09 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:12:07 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:48:48 50 kr