Aktuellt bud:
75 kr

Bjud!
Avslutas: 26 JUN 20:32
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
1d, 4h, 5m, 5s
Kristianstad
Spara i minneslista
Frimärksklipp
nr. 627111

Frimärksklipp

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-06-21 22:26:41 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:43:26 50 kr