Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 25 JUN 20:22
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Taklampa
nr. 627112

Taklampa, metall, 2000-tal, diameter 30 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-06-23 18:12:47 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 07:53:35 50 kr