Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 24 JUN 19:40
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Backslagsbänkar
nr. 627113

Backslagsbänkar, 2 st, märkta "Vasa", rekvisita från Marinmuseum Karlskrona, 165x22, höjd 52 cm.

Anmärkningar: Bruks och åldersslitage.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 6 2022-06-23 21:02:13 650 kr
Budgivare 4 2022-06-23 18:30:38 600 kr
Budgivare 6 2022-06-23 11:35:00 550 kr
Budgivare 4 2022-06-23 10:36:29 500 kr
Budgivare 6 2022-06-22 21:17:16 450 kr
Budgivare 4 2022-06-22 21:03:47 400 kr
Budgivare 6 2022-06-22 16:04:36 350 kr
Budgivare 5 2022-06-22 07:51:01 300 kr
Budgivare 4 2022-06-19 09:45:34 250 kr
Budgivare 3 2022-06-18 21:41:53 200 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:26:16 175 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:26:16 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:31:35 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:25:56 50 kr