Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 25 JUN 20:40
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Glasservis
nr. 627136

Glasservis, slipad dekor, höjd 15 cm och lägre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 2 2022-06-19 20:47:56 300 kr
Budgivare 4 2022-06-25 09:32:21 250 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:47:56 200 kr
Budgivare 4 2022-06-25 01:27:04 175 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:47:56 125 kr
Budgivare 3 2022-06-24 01:25:26 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:47:56 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:42:15 50 kr