Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 25 JUN 20:50
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Bordslampa
nr. 627141

Bordslampa och taklampa, 1900-talets andra hälft, höjd 50 cm och lägre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 5 2022-06-25 20:47:48 550 kr
Budgivare 6 2022-06-25 20:46:15 500 kr
Budgivare 5 2022-06-25 18:34:49 450 kr
Budgivare 4 2022-06-25 19:46:08 400 kr
Budgivare 5 2022-06-25 18:34:49 350 kr
Budgivare 4 2022-06-25 19:45:59 300 kr
Budgivare 5 2022-06-25 18:34:49 250 kr
Budgivare 4 2022-06-24 12:21:13 200 kr
Budgivare 2 2022-06-20 23:40:40 175 kr
Budgivare 3 2022-06-20 23:14:54 150 kr
Budgivare 2 2022-06-20 21:46:34 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 20:08:17 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:23:46 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 08:32:06 50 kr