Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 25 JUN 20:50
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Taklampor
nr. 627142

Taklampor ett par, behängda med prismor, 1900-talets andra hälft, diameter 25 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 4 2022-06-21 19:11:29 500 kr
Budgivare 5 2022-06-21 11:33:38 450 kr
Budgivare 4 2022-06-21 19:11:15 400 kr
Budgivare 5 2022-06-21 11:33:38 350 kr
Budgivare 4 2022-06-21 11:06:22 300 kr
Budgivare 5 2022-06-21 08:32:13 250 kr
Budgivare 4 2022-06-21 11:06:08 250 kr
Budgivare 5 2022-06-21 08:32:00 200 kr
Budgivare 4 2022-06-20 18:17:46 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 18:02:12 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:56:02 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 08:32:29 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:47:41 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:30:50 50 kr