250 kr
Avslutas: 25 JUN 21:10
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Olja
nr. 627153

Olja på duk, oidentifierad konstnär, 32 X 22 cm

Anmärkningar: Ytslitage, retuscher, krackeleringar

Budgivare 4 2022-06-25 19:01:05 250 kr
Budgivare 5 2022-06-25 19:04:09 200 kr
Budgivare 4 2022-06-25 19:01:05 125 kr
Budgivare 3 2022-06-24 22:59:36 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:49:39 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 22:28:34 50 kr