750 kr
Avslutas: 25 JUN 21:12
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Blomsterstilleben
nr. 627157

Blomsterstilleben, kopia av äldre förlaga, 1900-talets andra hälft, olja på duk, 39 X 29 cm

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 2 2022-06-25 21:09:41 750 kr
Budgivare 5 2022-06-25 21:08:55 700 kr
Budgivare 2 2022-06-25 09:13:35 650 kr
Budgivare 4 2022-06-25 01:19:59 600 kr
Budgivare 2 2022-06-22 12:37:26 550 kr
Budgivare 3 2022-06-20 16:23:00 500 kr
Budgivare 2 2022-06-19 14:54:33 450 kr
Budgivare 3 2022-06-20 16:22:56 450 kr
Budgivare 2 2022-06-19 14:54:33 400 kr
Budgivare 4 2022-06-20 01:55:02 350 kr
Budgivare 2 2022-06-19 14:54:33 300 kr
Budgivare 3 2022-06-19 14:13:03 250 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:00:04 200 kr
Budgivare 3 2022-06-19 14:12:53 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:00:04 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 14:12:41 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:00:04 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 14:12:37 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:00:04 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 22:30:02 50 kr